با توجه به گسترش و دسترسی افراد بیشتر به اینترنت و فضای مجازی، تجارت‌های سنتی و قدیمی به مرور جای خود را به تجارت الکترونیک داده و تجارت هایی که در آن نیاز بود برای خرید یک جنس به مغازه‌ها و فروشگاه‌ها مراجعه شود کم کم در حال منسوخ و فراموش شدن است.


ما هم همانند سایر شرکت ها و بنگاه های تجاری بسیاری دریافته‌ایم که پهنه‌ی اینترنت حرف اول و آخر را در فروش بیشتر البته با قیمت مناسب و کیفیت عالی به همراه برترین برندها می‌زند. بنابراین با گسترش اینترنت و به همراه آن گسترش فرهنگ خرید های مجازی، فروشگاه اینترنتی رویسا هم با توجه به تجربه چندین ساله خود در فروش مواد غذایی اقدام به فروش محصولات خوب و کیفیت خود به صورت اینترنتی نموده است.

فروشگاه های اينترنتي رویسا در هر لحظه از شبانه روز آماده سرويس دهي به مشتريان عزیز خود می باشد. همان طور که میدانید با توجه به نداشتن محدودیت مکانی برای هر فروشگاه اینترنتی، مشتريان عزیز فروشگاه رویسا هم مي توانند از هر کجا خريد اينترنتي خود را با خیالی آسوده انجام دهند.خریداران و مشتریان گرانقدر مي تواند ساعت ها بدون هیچ دغدغه ای در فروشگاه رویسا مشغول بررسي اجناس و مقایسه با هم و یا مقایسه با سایر شرکت ها و برندهای تولید کننده مشابه با هم باشند. فروشگاه اینترنتی رویسا هيچ محدوديتي براي تعداد مشتريان خود ندارد.
در ادامه چند ویژه گی خوب فروشگاه اینترنتی رویسا را برای شما عزیزان تشریح می نمائیم.

1 – کالا:
فروشگاه اینترنتی رویسا از حیص کالا متنوع بوده جهت خرید راحت تر و بهتر از چند نوع طیف محصولی برخودار است.
این فروشگاه اطلاعات دقیق و مناسبی را خدمت مشتریان ارائه می دهد زیرا یکی از دلایل و نقاط قدرت فروشگاه های اینترنتی هم همین موضوع می باشد تا مراجعه کنندگان در کسری از زمان و صرفه جویی وقت به هدف خود برسند.

2 – ارائه خدمات مناسب به مشتری:
ما سعی کردیم تا بهترین خدمات مورد نیاز هر مشتری و مراجعه کننده را همانند پشتیبانی مناسب، تخفیفات ویژه، هزینه های حمل و نقل و … را در اختیارشان قرار دهیم.

3 – ظاهر و دسترسی آسان سایت:
این موضوع یکی از موارد مهم در ارتباط به مشتری می باشد که رویسا در خصوص سایتی با ظاهر زیبا و ساده، سرعت بالا، دسترسی آسان به محصولات و … این حس را به مشتری القا می کند که حضورش برای ما ارزشمند است که حتما هم همین طور می باشد.

4 – ایمنی:
رویسا تمام سعی خود را داشته تا با حداکثر ایمنی شروع به فعالیت نماید زیرا تمامی مشتریان و مراجعه کنندگان به افشای اطلاعات خصوصی و مالی خود نگرانی ها و حساسیت های ویژه ای دارند که فروشگاه اینترنتی رویسا محفوظ ماندن کلیه اطلاعات مشتریان و مراجعه کننده را تضمین می کند.

5 – قیمت گذاری:
این فروشگاه با استفاده از برترین و با کیفیت ترین محصولات صنایع غذایی کشور قیمت گذاری متنوع و قابل قبولی را انجام داده است.

6 – ایجاد یک سیستم پرداخت روان و دقیق:
ما با استفاده از بهترین خدمات درگاه پرداخت اینترنتی، علاوه بر حفظ امنیت، سیستمی آسان را جهت پرداخت فرآهم نموده ایم.

سایر ويژگي هاي فروشگاه اينترنتي رویسا:
فروشگاه اينترنتي رویسا در هر لحظه از شبانه روز آماده سرويس دهي به مشتريان عزیز خود می باشد.
فروشگاه اينترنتي رویسا هيچ محدوديتي براي تعداد مشتريان خود ندارد.
فروشگاه اينترنتي رویسا حق انتخاب بيشتري را در اختيار مراجعه کنندگان به سایت خود قرار مي دهد.
تحويل کالاي خريداري شده در کمترین زمان ممکن درب منزل، بيمه بودن کالا و عدم مشکل حمل و نقل..
در انتها پیشنهاد ما به شما عزیزان برای خرید های اینترنتی این میباشد که همیشه سعی کنید از فروشگاه های ایترنتی خرید نمائید که دارای نماد اعتماد الکترونیک و سایر مدارک دال بر قانونی بودن آن فعالیت هستند خرید داشته باشید.

برند رویسا به عنوان یکی از برترین تامین کننده محصولات غذایی با تکنولوژی مدرن با برنامه ریزی فروش به صورت اینترنتی میباشد.

محصولات این فروشگاه شامل برترین محصولات پودری، گرانولی، قنادی و عطاری از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه با تکنولوژی مدرن میباشد.

عمده محصولات این فروشگاه شامل برنج، آرد برنج، آرد نخودچی، آرد ذرت، آرد جو، آرد گندم، آرد سوخاری، ادویه جات، چاشنی ها، انواع نشاسته ها، پروتئین،سویا، چای، دمنوش ها، میوه خشک، انواع فرآورده های حجیم شده، حبوبات، افزودنی های غذایی، بسته بندی سایر مواد غذایی، ژله، پودر کیک، دسر، پودرها، سوپ نیمه آماده، سبزی خشک، کنسرو و مکمل ها میباشد.