شیکر بدنسازی

خرید شیکر بدنسازی در انواع مختلف همراه با اندازه های متفاوت

انواع شیکرهای بدنسازی

شیکرها در مدل ها و ابعاد مختلف و با گنجایش های مختلفی ساخته و به بازار عرضه می‌شوند. شیکر ساده و شیکر سه تیکه دو نوع متداول شیکر در بین ورزشکاران است. در شیکرهای سه تیکه محفظه هایی برای نگهداری قرص، مکمل ها و پودرهای بدنسازی تعبیه و جاسازی شده است و معمولا دارای یک لیوان پلاستیکی مخصوص برای ترکیب کردن پودرها می‌باشد. اکثر این لیوان ها از دهانه گشادی برخوردار هستند تا شما به آسانی بتوانید با استفاده از اسکوپ پودرها را درون شیکر بریزید و مخلوط نمایید.
شیکر بدنسازی یک تیکه
مدل های ساده شیکر فاقد مخزن برای نگهداری پودر و مکمل های ورزشی است به همین دلیل این مدل از شیکر به ورزشکاران حرفه ای توصیه نمی‌شود. این نوع از شیکرها صرفا دارای مخزن نگهداری آب برای ورزشکاران می‌باشد و همچنین یک توپ پلاستیکی برای حل شدن مکمل ها درون شیکر قرار گرفته است که به ترکیب بهتر و راحت حل شدن پودرها کمک می‌کند.
شیکر بدنسازی دو تیکه
مصرف مکمل ها در زمان مناسب یکی از نکات مهم برای نتیجه گیری بهتر است. اگر نیاز است مکمل ها را قبل، بعد یا در حین تمرین مصرف نمایید و حمل قوطی های بزرگ مکمل برای شما دردسرساز است، می‌توانید با استفاده از شیکرهای دو تیکه از این معضل رهایی یابید. شیکرهای بدنسازی دو تیکه دارای یک مخزن برای نگهداری کپسول و مکمل های ورزشی هستند. با استفاده از شیکرهای بدنسازی دیگر مجبور نیستید ظرف مکمل که فضای زیادی را اشغال می‌کند را به همراه داشته باشد یا مکمل ها را درون پلاستیک بریزید.
شیکر های بدنسازی سه تیکه
بدنسازان به دنبال شیکرهایی هستند که علاوه بر کیفیت بالا، عملکردی خاصی را به همراه داشته باشد. یکی از شیکرهای مورد استفاده برای این دسته از ورزشکاران شیکر بدنسازی سه تیکه است. این شیکر حرفه ای دارای دو مخزن جدا برای نگهداری مکمل هاست. از مخزن دوم شیکر می‌توانید به عنوان محفظه نگهداری کپسول های بدنسازی نیز استفاده کنید. سه تیکه بودن شیکر این امکان را برای بدنسازان مهیا میکند تا بتوانند همزمان دو نوع مکمل ورزشی به همراه داشته باشند و در زمان های مناسب از این مکمل ها استفاده نمایند

نکات استفاده از شیکر بدنسازی

• یکی از نکات مهم که باید در هنگام خرید شیکر به آن توجه کنید قابلیت قرار دادن در ماشین ظرفشویی است. بعضی از شیکرها قابلیت قرارگیری در ماشین ظرفشویی را ندارند و باید به صورت دستی شست و شو شوند.
• اگر مکمل های ورزشی که درون شیکر ریخته اید در شیکر باقی بماند، موجب بو گرفتن شیکر می‌گردد. از این رو بهتر است بلافاصله پس از مصرف مکمل به خوبی شیکر ها را بشویید تا از بو گرفتن شیکر جلوگیری شود.
• بعد از شست و شوی شیکر بهتر است آن را کاملا خشک نمایید تا اثراتی از مکمل ورزشی درون شیکر باقی نماند.

در حال نمایش 8 نتیجه