به مجله اینترنتی رویسا خوش آمدید

مجله رویسا افتتاح شد. قلبمون برای حضور شما می تپه.

برند رویسا به عنوان یکی از برترین تولید و تامین کنندگان محصولات غذایی، مکمل های غذایی و رژیمی، محصولات پروتئینی، ادویه و چاشنی، نوشیدنی های فوری، محصولات وگان می‌باشد که با بهره گیری از پرسنل مجرب و متخصص در قالب فروش به صورت اینترنتی محصولات را به مشتریان عرضه می‌نماید.
محصولات این فروشگاه شامل برترین محصولات پودری، گرانولی، پروتئینی، پرورش اندام، مکمل های غذایی و رژیمی، قنادی و عطاری از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه با تکنولوژی مدرن می‌باشد.
فروشگاه اینترنتی رویسا با استفاده از ماشین آلات مدرن و پیشرفته، با به روز نگه داشتن تجهیزات تولیدی و آزمایشگاهی و استفاده از نیروهای جوان و مهندسین متخصص در حوزه صنایع غذایی و شیمی در فضایی دانش بنیان و تحقیقاتی، با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار را شناسایی نموده و اقدام به تولید و توزیع آنها در بسته بندی های مختلف با توجه به نیاز بازار می‌نماید.
عمده محصولات تولیدی این مجموعه شامل برنج، آرد برنج، آرد نخودچی، آرد ذرت، آرد جو، آرد گندم، آرد سوخاری، ادویه جات، چاشنی ها، انواع نشاسته ها، پروتئین سویا، جوانه گندم، چای، دمنوش ها، میوه خشک، انواع فرآورده های حجیم شده، حبوبات، افزودنی های غذایی، انواع مکمل های غذایی، بسته بندی سایر مواد غذایی، ژله، پودر کیک، دسر، سوپ نیمه آماده، کنسرو و انواع مکمل های بدنسازی می‌باشد.

جدیدترین مطالب:

برنج طارم محلی

در کشور ایران چندین نوع برنج موجود و کشت می‌شود که هر کدام کیفیت خود و متمایزی دارند. در این میان برنج طارم بیشتر در شمال کشور و مازندران کاشته شده و از بهترین و با کیفیت ترین برنج کشور به‌شمار می‌رود که طرفداران بسیار زیادی در ایران و حتی دنیا دارد.

دستور پخت های ویدیویی

جستجو وعده غذایی

دسر